Про нас

Інтернет-магазин домашнього текстилю “ДОБРЕ ВДОМА”

Основний товар магазину – комплекти постільної білизни. Якість, краса, натуральність тканини і ціна – чотири фактори які визначають вибір такого товару. Представлені в нашому магазині комплекти виготовлені з високоякісних натуральних тканин від провідних світових виробників, мають сучасний дизайн і модні забарвлення. Вартість наборів постільної білизни доступна більшості покупців. В наявності як бюджетні комплекти, так і вишукані, які підходять для особливих подій.

Товари від українського виробника виготовлені на фабриці, представленої на текстильному ринку вже багато років. У магазині можна придбати постільні комплекти стандартних розмірів і замовити індивідуальну комплектацію. Вдячні відгуки наших покупців – найкраще підтвердження високої якості текстильної продукції.

В асортименті магазину – відомі турецькі бренди: TAC, Irya, Enlora Home, Lotus, Barine і інші. Це комплекти постільної білизни, покривала, килимки, рушники, домашній одяг. Оригінальність товарів підтверджена сертифікатами постачальників. Висока якість турецької продукції, натуральні матеріали та відповідність модним тенденціям – постійно радують наших покупців.

Більшості наших клієнтів товар доставляється безкоштовно до відділення Нової Пошти (навіть при невеликій сумі замовлення – від 1500 грн.)