Опубліковано Залишити коментар

Догляд за постільною білизною з натуральних тканин

Термін служби нового комплекту постільної білизни безпосередньо залежить від того, наскільки правильно доглядати за ним. Дуже важливо завжди дотримуватися рекомендацій щодо догляду за білизною, які обов’язково повинні бути вказані на упаковці.

Машинне прання постільної білизни:

• Перед першим використанням новий комплект постільної білизни обов’язково потрібно випрати. Нехай з мінімальною кількістю порошку або гелю, але все ж перше прання обов’язкове. По-перше, воно додатково закріпить фарбу, по-друге, прибере виробничий пил із тканини.


• Пральні порошки та гелі потрібно підбирати відповідно до виду тканини та забарвлення білизни. Тут все логічно та зрозуміло. Головне, про що потрібно пам’ятати, застосовуйте пральні порошки та гелі з мінімальним вмістом відбілюючих речовин (для кольорової білизни взагалі без відбілюючих речовин) та ПАР – поверхнево активних речовин. Застосування «щадних» порошків дозволить набагато довше зберегти структуру нитки та насиченість кольорів.
• Перед завантаженням у пральну машину рекомендується вивертати постільну білизну навиворіт. Якщо на елементах є блискавки, їх потрібно застебнути, це запобігатиме деформації під час прання.
• ВАЖЛИВО! Уникайте одночасного прання натуральної постільної білизни із синтетичними матеріалами. Волокна із синтетичних матеріалів чіпляються за натуральні волокна, і постільна білизна втрачає естетичний вигляд. Найкраще комплект прати окремо, без додавання до барабана машинки інших елементів одягу чи речей.
• Температурний режим та допустимі обороти при віджиму вказуються на упаковці до постільної білизни відповідно до виду тканини. Але, по суті, найпоширеніші рекомендації для натуральних тканин – це температура 30-40* і 400/600 оборотів на хвилину.

Як правильно сушити та прасувати постільну білизну?

• Відразу після закінчення режиму «прання», постільну білизну слід максимально рівно розвісити, попередньо струсивши її. Як би не хотілося провести «дезінфекцію» на сонечку, постільну білизну, краще не сушити під відкритими сонячними променями, щоб уникнути вигоряння кольору. Якщо ви використовуєте сушильну машину, слід вибирати делікатні або щадні режими сушіння.
• Так як тканина, що пересохла, дуже погано піддається розгладжуванню складок і швів, рекомендуємо прасувати постільну білизну поки вона ще трохи волога і обов’язково з виворітного боку, це істотно полегшить і прискорить процес прасування.

Пам’ятайте, адекватний догляд за комплектом постільної білизни дозволяє продовжити його термін служби практично вдвічі.

Якщо ви хочете купити постільну білизну в інтернет-магазині «ДОБРЕ ВДОМА», робіть замовлення вже зараз, і менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом!

ДОБРЕ ВДОМА
Бажаємо приємних покупок, комфортного відпочинку і гарних снів!

Залишити відповідь